Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Ekspertiz hizmeti kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili olası bir aksaklığın önüne geçilebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içerisinde paketlenir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma

Ekspertiz hizmeti sunan taşıma firmalarının amacı ekspertiz tarafından taşıma maliyetinin önceden belirlenerek müşterilerin bilgilendirilmesi amaçlanılmıştır. Ücretsiz ekspertiz fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır.

*Eşyaların miktarı ve ağırlığı,
*Eşyalar değerlendirildikten sonra gereken ambalaj miktarı,
*Eşyaların durumuna göre gereken personel sayısı,
*Kırılacak eşyaların miktarı ve paketlenmesi isteği,
*Taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı,
*Eşyaların taşınacağı adresler arası mesafe,
*Taşıma sigortası bedeli,
*Kullanılacak nakliye aracı ekspertiz hizmeti sonucu oluşan nakliye bedelinin belirlenmesinde kullanılan kriterlerin başında gelmektedir.

Nakliye Hizmeti Satın Alırken Ekspertiz Ücreti Ödemeyin

Birçok nakliye firması bulunmakla birlikte kaliteli nakliye firmasının tercih edilmesi çok önem arz etmektedir. Bazı firmalar ekspertiz hizmeti için ek ücretler talep etmektedir. Ücretsiz ekspertiz‘i Ulaşan Nakliyat olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde lider haline gelen firmamız nakliye hizmeti sunarken sizlerin mutluluğunu ön planda tutar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sizlere Evim Nakliyat Olarak sunmaktayız. Sizlerde kaliteli nakliye ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz.