Resmi Kurum Taşıma ve Kurumsal Nakliyat

Taşımacılıkta en önemli ayaklardan birisi olan kurum taşımacılığı, dikkat gerektirmesi gereken bir hizmet olarak kabul edilmektedir. Bir kurumun tüm önemli belge, elektronik eşya ve dosyalarını da içeren bu taşınma sürecinde, eşyaların kaybolmaması ve zarar görmemesi için nakliyat firmaları büyük bir titizlik göstermektedir.

Kurumsal firma taşımacılığı anlamında 2000 yılından beri başarılı çalışmalara imza atan Evim Nakliyat da müşterilerinin isteklerine büyük bir titizlikle yaklaşmakta, kaliteli çözüm önerileri üretmektedir. Belge ve dosyaların yanı sıra, bilgisayar, fotokopi makinesi, faks makinesi gibi elektronik eşyaların da bulunduğu kurumlar, bu parçalara büyük özen gösterilmesini talep etmektedir. Samsun’da kurumsal şirketlerin en çok tercih ettiği firmalardan birisi olan Samsun evden eve evim Nakliyat da müşterisinin tüm isteklerine cevap vermekte ve güvenilir taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Önemli Evrak Taşıma Konusunda Mağdur Olmaya Son!

Önemli tüm eşyaları tek tek kontrol ederek eşyaların türüne göre paketleyen firma, herhangi bir darbe, çarpma, sürtünme ve ufak kazalarda oluşacak hasarlara bu şekilde engel olmaktadır. İşinde profesyonel ve eğitimli olan çalışanlarıyla beraber kaliteli kurum taşımacılığı hizmeti veren firma, uygun fiyatlarıyla da adından sık sık söz ettirmektedir.

Kurum taşımacılığı diğer nakliyat işlemlerine göre daha profesyonel bir çalışma gerektirdiği için firma seçerken çok dikkatli olmak gerekmektedir. Seçilecek olan firmanın mutlak surette referanslarının iyi ve sigortalı taşımacılık yapması da önemli bir detaydır. Samsun Evim Nakliyat, sigortalı taşımacılık da yaparak müşterisinin mağdur olmasını engellemektedir. Yüzde bir ihtimal dahi olsa, taşımacılıkta oluşabilecek problemlere karşı tüm eşyaları sigortalayan firma, bu yönüyle de güven kazanmaktadır.

Tüm Türkiye’ye Nakliyat Hizmeti

Evim Nakliyat kurum taşımacılığı konusunda başta Samsun olmak üzere, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan bu zamana Eşya Taşıma çalışmalarını başarı ile gerçekleştiren firma, sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. Doğru ekipmanlar, geniş araç filosu ve alanında eğitimli çalışanları ile hizmet veren firma, eşyalarınıza kendi eşyası gibi bakmakta ve büyük bir özenle nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. Kurumsal şirketinizi taşımayı planlıyorsanız, Evim Nakliyat’ın tüm referanslarına bakabilir ve firma seçerken bunları dikkate alabilirsiniz.